9 sierpnia 2017

Ogłoszenia

III NIEDZIELA ADWENTU   16.XII. 2018

Dzisiaj w III Niedzielę Adwentu , którą nazywamy” Gaudete” tzn. Niedzielą Radości rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe, którym przewodniczy Ks. Maciej Pawłowski. Rekolekcje będą trwały do wtorku. Msze Św. z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek o godz. 9.oo ; 11.oo i 17.oo. W poniedziałek Sakrament Pokuty i Pojednania od 8.3o do 12.oo i od 16.oo do 17 .3o. Zapraszamy do licznego udziału w naszych rekolekcjach.

Od dzisiaj modlimy się Nowenną do Bożego Narodzenia . Nowenna będzie odprawiana na Roratach.

W środę na Mszy Św. o godz. 17.oo Harcerze z Kazimierskiej Drużyny   „ Żywioły” przekażą nam Betlejemskie Światło Pokoju. To światło zapalone w Betlejemskiej Grocie Narodzenia Pana Jezusa będzie można zanieść do swoich domów, aby było symbolem ,że nasze serca i domy są otwarte na przyjście Zbawiciela.

 

W sobotę 22XII od godz. 9.oo nawiedzenie chorych z posługą sakramentalną . Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach w ostatnim tygodniu Adwentu.

 

W zakrystii są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dar za świecę to wartość jednego obiadu dla biednego dziecka. Zapraszamy.

Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są tygodniki : NIEDZIELA GOŚĆ NIEDZIELNY w którym jest płyta z kolędami i MAŁY GOŚĆ .

Wszystkim , którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje urodziny , albo imieniny, życzymy wszelkiego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Zachęcamy do nabycia kalendarzy diecezjalnych na rok 2019 . Jest w zakrystii kilka egzemplarzy.

Bóg zapłać za ofiary składane na witrażowe folie do okien naszej świątyni.