9 sierpnia 2017

Ogłoszenia

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.X. 2018r. 

Przeżywamy dzisiaj w całym Kościele Niedzielę Misyjną , która rozpoczyna Tydzień Misyjny . Hasło tego tygodnia brzmi „ Pełni ducha i posłani „ Zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie nabożeństw różańcowych w intencjach misyjnych Kościoła, za misjonarzy i o nowe powołania misyjne. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

W tym tygodniu w Liturgii Kościoła w poniedziałek przypada wspomnienie Św. Jana Pawła II. Msze Św. z obrzędem ucałowania relikwii o godz. 7.00 i 17.00.

W zakrystii możemy nabyć kalendarze misyjne na 2019 r.

 

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, do nabycia są tygodniki :  „ Niedziela” i „ Gość Niedzielny”

Wszystkim , którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje urodziny , albo imieniny, życzymy wszelkiego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej .

W zakrystii, albo kancelarii możemy zamawiać intencje mszalne na nowy rok , oraz wypominki za zmarłych przed Mszą Św. o godz. 8.oo; 10.oo; 12.oo i 17.oo. W listopadzie w każdy piątek po Mszy Św. o godz. 17.00 będą wypominki i różaniec za naszych zmarłych.

 

W tym tygodniu z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Przesuwamy wskazówki zegarków o godzinę do tyłu.

W środę 31 X od godz. 15.oo w związku z uroczystością Wszystkich Świętych nastąpi zmiana w ruchu pojazdów przy cmentarzu w Kazimierzy Wielkiej . W stronę Odonowa będzie tylko ruch jednokierunkowy.