9 sierpnia 2017

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

               

         XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.IX. 2018r.

 

  1. Dzisiaj w trwającym Roku Św. Stanisława Kostki rozpoczyna się w naszej parafii Triduum ku czci Jego Czci. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież dla których Św. Stanisław jest Patronem. Zakończenie Triduum we wtorek. W tym dniu o godz. 16.45 misterium o Św. Stanisławie, a czasie Mszy Św. poświecenie tornistrów dzieci z kl.I.
  2. W Tym tygodniu w Liturgii Kościoła : we wtorek święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika; w czwartek wspomnienie Świętych Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Hasang i Towarzyszy , męczenników; w piątek święto Św. Mateusza , Apostoła i Ewangelisty.
  3. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej, do nabycia są tygodniki : Niedziela” i „ Gość Niedzielny”
  4. Wszystkim , którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje urodziny , albo imieniny, życzymy wszelkiego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej .
  5. W poniedziałek 24 września na kortach tenisowych w Kazimierzy Wielkiej odbędą się drużynowe mistrzostwa księży Archidiecezji Krakowskiej . Rozpoczęcie godz. 10.00. Mecz finałowy godz. 17.00. zapraszamy do kibicowania.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać wczorajszym Nowożeńcom za piękne kwiaty, życząc Bożego Bł. w realizacji małżeńskiego powołania.
  7. Zapowiedzi : Michał Walczak , kawaler, zam. par Miłosierdzia Bożego Kazimierza Wielka i Natalia Chmiel, panna , zam. par. Koniusza; Zap. II.   Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach kanonicznych zachodzących między tymi osobami , zobowiązany jest w sumieniu zgłosić te przeszkody do kancelarii parafialnej.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni.