9 sierpnia 2017

Ogłoszenia

                XII NIEDZIELA ZWYKŁA –  23.06.2024r.

 1. Dzisiaj przypada Dzień Ojca . Modlimy się o Boże Bł. dla wszystkich żyjących Ojców by jak najlepiej wypełniali swoje powołanie , a dla zmarłych o radość życia wiecznego.
 2. Przed nami ostatni tydzień Nabożeństw Czerwcowych ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie po Mszy Św. o godz. 17.00 .
 3. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła :
 • w poniedziałek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
 • w piątek wspomnienie św. Ireneusza , biskupa , męczennika i doktora Kościoła
 • w sobotę uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
 1. Zapraszamy : w środę na 17.00 na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy ; w piątek na 16 .45 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
 1. Wszystkim parafiankom i parafianom, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje Urodziny, albo Imieniny, składamy serdeczne życzenia : Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. W piątek swoje Imieniny obchodzi p. Organista Ireneusz . Msza Św. w intencji Solenizanta będzie sprawowana o godz. 17.00.
 2. Rozpoczęły się wakacje . Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim wypoczywającym życzymy Bożego Błogosławieństwa i roztropnego korzystania z wolnego czasu, oraz przypominamy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Św. Przeżywajmy wakacje z Panem Bogiem.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są tygodniki : Niedziela , Gość Niedzielny, oraz Mały Gość Niedzielny adresowany do dzieci.
 4. W minionym tygodniu z naszej parafii Pan Bóg odwołał do wieczności : + Stefana Iwana i + Zofię Kulińską . Polećmy Ich Miłosierdziu Bożemu w naszej modlitwie . Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie ….