9 sierpnia 2017

Ogłoszenia

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ   16.06. 2019 r.

Dzisiaj po każdej Mszy św. wolontariusze wspomagający Fundację Św. Brata Alberta będą zbierać ofiary na wykończenie Hospicjum Stacjonarnego w Busku – Zdroju. Okażmy swoje miłosierdzie.

W tym tygodniu w czwartek( 20 .06 ) przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. o godz. 8.00 ; 10.00 z procesją eucharystyczną i o godz. 17.00.Procesja w której mamy możliwość wyznać naszą wiarę w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie będzie przebiegać następującymi ulicami : Ks. Stanisława Sikorskiego ,Broniewskiego, Partyzantów, Szkolna, Jana Pawła II i Ks. Stanisława Sikorskiego .Bardzo prosimy o przygotowanie 4 ołtarzy , za które już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać. W sposób szczególny zapraszamy do udziału w procesji dzieci komunijne i dzieci z kl.IV , które w tym roku przeżywały pierwszą rocznicę Komunii Św. Uroczystościom Bożego Ciała będzie przewodniczył ks. Neoprezbiter Jakub Suchecki.

W środę 19czerwca o godz. 8.00. Msza Św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy uczniów naszych szkół , rodziców, nauczycieli i wychowawców.

W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Mszę Św. z procesją eucharystyczną o godz. 17.00

Wszystkim , którzy obchodzą w tym tygodniu swoje Urodziny , albo Imieniny życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej . Do nabycia są tygodniki „ Niedziela „ i  „ Gość Niedzielny” oraz dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wczorajszym Nowożeńcom za piękne kwiaty, życząc Im Bożego Błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności w realizacji małżeńskiego i rodzinnego powołania.