24 kwietnia 2019

Intencje mszalne

              17. XI – 24. XI 2019 r.                                                                                           

17.11.2019r.              XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 + Marię , Piotra Gącików ; Janinę , Stanisława Rakoczy
10.00 1. + Daniela Wądek, Stanisława Szczepanika, Andrzeja Grdeń.

2. + Emilię, Romana Ciemierów.

12.00 1. + Zygmunta Domagałę ( 6r. śm.)

2.+ Bolesława ( 11r. śm.) Zofię Dziewięckich, ++ Dziewięckich, ++ Wieczorków

       17.00 + Michalinę, Saturnina Brodzikowskich ( greg 17. ) ( Synowie )
18.11.2019r.      PONIEDZIAŁEK – Bł. Karoliny Kazkówny
7.00 + Ignacego Boreja ( 4r. śm.)
17.00 + Michalinę, Saturnina   Brodzikowskich ( greg 18. ) ( Synowie )
19.11.2019r.         WTOREK – Bł. Salomei
7.00 + Michalinę, Saturnina Brodzikowskich ( greg 19. ) ( Synowie )
17.00 + Halinę, Karola Kaczmarczyków, Stanisławę Gorczyca
20.11.2019r.            ŚRODA – Św. Rafała Kalinowskiego
7.00 Za Parafian.
       17.00 1. + Michalinę, Saturnina Brodzikowskich ( greg 20. ) ( Synowie )

2. + Marię Pierzchała ( 4r. śm.) ( dzieci i wnuczęta )

3. + Annę Kłoś ( sąsiedzi z bl. nr. 21 )

4.+ Elżbieta Dymek ( rodz. Bartosów )

5. Dziękczynna z prośbą o zdrowie , Boże Bł. i opiekę Anioła Stróża dla Krzysia w 1 roczn. urodzin ( Rodzice )

6. + Stanisława Więckowskiego ( mieszkańcy ul. Ks. St. Sikorskiego )

7. O zdrowie , Boże Bł. i opiekę MB dla Antoniny.

8. + Stefana Wojtasika   ( Koła Rożańc. naszej Parafii )

21.11.2019r.                CZWARTEK – Ofiarowanie NMP
7.00 + Michalinę, Saturnina Brodzikowskich ( greg 21. ) ( Synowie )
       17.00 O zdrowie i Boże Bł. dla Wiktora w 7roczn. urodzin.

 

22.11.2019r.              PIĄTEK – Św. Cecylii
7.00 + Michalinę, Saturnina   Brodzikowskich ( greg 22. ) ( Synowie )
   17.00 1.+ Annę Kłoś   ( Beata Marzec z rodzicami )

2.+ Annę, Franciszka Marców, Helenę, Teofila, Mieczysława Boch.

 

23.11.2019r.              SOBOTA
     7.00 1.+ Annę Kłoś   ( koleżanki wnuczki Anny )

2.+ Stefana Wojtasika ( żona Zofia )

   17.00 1. + Michalinę, Saturnina   Brodzikowskich ( greg 23. ) ( Synowie )

2. + Stanisława Więckowskiego

 

24.11.2019r.    XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – uroczystość Chrystusa Króla
       8.00 + Michalinę, Saturnina   Brodzikowskich ( greg 24. ) ( Synowie )
     10.00 1.   Za Parafian.

2. + Joannę , Stanisława   Sendków .

     12.00 1. + Kazimierza Buckiego ( 17r. śm.)

2. O Boże Bł. dla Martynki Rusieckiej w 2 roczn. urodzin.

     17.00 +Romualda ( 7r. śm.) Teresę ++ Dorobów, ++ Wieczorków, ++ Kucybałów.